Доска бесплатных объявлений RealAdvert.com.ua

Стілець підставка для ніг BoOLeon RELAX (до унітазу)

г. Винница / Здоровье / Разное
Дата: 08.12.2018 16:34:04
Автор: Менеджер
Продам
Стілець підставка для ніг BoOLeon RELAX (до унітаз
Стілець підставка для ніг BoOLeon RELAX (до унітаз Стілець підставка для ніг BoOLeon RELAX (до унітаз Стілець підставка для ніг BoOLeon RELAX (до унітаз

Вам потрібно купити стілець підставку для ніг до унітазу? Необхідно, щоб ціна була мінімальною, а якість високою? Тоді наша пропозиція саме для Вас!
Ми даємо змогу замовити Релакс підставку до унітазу на самих вигідних для Вас умовах. Кожен знає, що для того, щоб жити в комфорті, потрібно, щоб всі щоденні дії були здоровими, навіть такі як випорожнення.
Ви можете подумати, що може бути легше, ніж просто сходити в туалет? Але насправді більшість людей цей процес виконують невірно. І хоча практично в кожному домі є унітаз, але тільки з його допомогою ми не можемо вірно позбавлятись від продуктів життєдіяльності.
Але з допомогою стільця для ніг BoOLeon RELAX тепер є можливість зробити сидіння на унітазі не тільки зручним, але і корисним. При нормальній дефекації зберігаються здоровими:
- простата;
- сечовий міхур;
- сечовипускальний канал.
Кут при випорожненнях, які відбуваються з цією підставкою, самий найкращий (природний). Таким чином м’язи малого тазу залишаються рухомими і немає тиску в самому кишечнику. Завдяки цьому Ви можете не боятись за з’явлення гриж і розвиток інших хвороб, наприклад, геморой або хронічні запори.
Купити стілець для ніг до унітазу BoOLeon RELAX з нами Ви маєте можливість доступно. Ціна на підставку для ніг до унітазу у нас сама приваблива. Вас зацікавила наша пропозиція? Тоді ждемо ваших відгуків!
Тел.: (050) 640-35-81, (067) 706-00-63.

Дополнительная информация на сайте booleon.com.uaТелефон: (050)6403581, (067)7060063
Сайт: http://booleon.com.ua
Просмотров: 0
    
     

Администрация не несет ответственности за содержание бесплатных объявлений, которые размещают пользователи.
Copyright © 2003-2019, RealAdvert Group.

Сайты участники:
Международная электронная Доска Бесплатных Объявлений
Международная электронная Доска Бесплатных Объявлений. Архивный сервер | Бесплатные объявления Киева


Made in Ukraine


Время генерации 0.0011 сек.