Доска бесплатных объявлений RealAdvert.com.ua

Якісні побутівки, пости охорони, вагончики

г. Киев / Строительство / Строительство и Ремонт
Дата: 29.01.2019 13:20:19
Автор: виталий
Продам
Якісні побутівки, пости охорони, вагончики
Якісні побутівки, пости охорони, вагончики Якісні побутівки, пости охорони, вагончики

Якщо Вам потрібно купити побутівку на вигідних умовах або замовити пост охорони, ціна на який мінімальна, то ми зможемо допомогти у вирішенні Вашого питання.

Наша компанія не перший рік займається виготовленням та реалізацією побутівок, вагончиків та постів охорони. Свої послуги ми надаємо на високому рівні, при цьому ціни в нас завжди демократичні та адекватні.

В наш час побутівки давно вже стали невід’ємною частиною життя, так як вони часто використовуються на будівельних майданчиках, на ринках або дачах.

Якщо Ви звернетесь до нас, щоб замовити побутівку, то не пожалкуєте прос своє рішення ні на секунду. Ми пропонуємо конструкції постів охорони, побутівок, які є завжди в наявності. Крім цього також займаємося виготовленням і під замовлення. Клієнт сам може вибрати параметри майбутньої конструкції, її комплектацію, колір, наявність вікон, дверей та інші деталі.

У нас Ви можете придбати конструкції як на дерев’яному, так і металевому каркасі. Оплата можлива готівкою або безготівковим розрахунком. Ми пропонуємо Вам швидку доставку та якісний монтаж по всій території України. Наша компанія гарантує Вам відмінне виконання Вашого замовлення в самі короткі строки.

Вас зацікавила наша пропозиція? У Вас залишились питання як замовити побутівку або як купити вагончик? Тоді чекаємо Ваших відгуків. Ми завжди раді співпраці!Телефон: (067)4097865, (093)5821423
Сайт: не указан
Просмотров: 0
    
     

Администрация не несет ответственности за содержание бесплатных объявлений, которые размещают пользователи.
Copyright © 2003-2019, RealAdvert Group.

Сайты участники:
Международная электронная Доска Бесплатных Объявлений
Международная электронная Доска Бесплатных Объявлений. Архивный сервер | Бесплатные объявления Киева


Made in Ukraine


Время генерации 0.0024 сек.